Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29921
Stary 18.07.2010, 12:27
Tak by to mniej więcej brzmiało Czyli wychodzi na to, że będzie nasz, tylko nie chce nic mówić do momentu złożenia podpisu [/QUOTE]

nigdzie nie pisze że sam zawodnik dogadał się z klubem, może być sytuacja jak z Milinkoviciem
Odpowiedz cytując