Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
Od: 07.2010
Offline
#
29903
18.07.2010, 11:45
Witam. moim zdaniem . będzie 18 wartosciowych piłkarzy . i nie powtórzy sie sytuacja z tamtego sezonu ze łobodziński i kirm byli bez formy a grali w pierwszym składzie
kamilo584
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo584
Znajdź inne posty napisane przez kamilo584