blackluk napisał(a):

|
Tak czytam posty na temat tego Argentyńczyka i zastanawia mnie czy ci co uważają ze to żadne wzmocnienie w ogóle maja o czym kolwiek pojęcie? Czy wy wiecie wy wiecie co to jest River Plate, kto tam gra ? Ten chłopak zagrał tam sporo meczy, a miał ogromna konkuręcie. wiecie jaki jest poziom w Argentynie? Na miłośc boską ten chłopak grał Copa Libertadores. Był na mistrzostwch świata i nie jako statysta jak ten z Legi tylko grał 5 meczy. On ma zaledwie...21 lat, a cv aż niewyobrażalne jak na Polskie warunki. Ocknijcie se jęśli by donasz taki gracz przyszedł było by to wielkie wydażenie.
|
O ile sobie przypominam,to ktoś w tym temacie uznał,ze z początku będzie grał w ME

Pewnie menedżer powiedział mu na zachętę : wiesz co, jest taka zadupiowa liga w Europie,i klub,który chce Cię widzieć w swojej drugiej drużynie - a Ty wchodzisz czasem na boisko mając dwadzieścia lat w River Plate,powołują Cie do młodzieżówki Argentyny,strzelasz bramki na MMŚ - przenoś sie tam,nikt nam łaski robił nie będzie

Mój Boże,jakież rozeznanie macie w temacie futbolu

I tylko żeby coś pisać...
