Wyświetl pojedynczy post
wyar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: aktualnie ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29897
Stary 18.07.2010, 11:40
blackluk napisał(a):Wyświetl post
Tak czytam posty na temat tego Argentyńczyka i zastanawia mnie czy ci co uważają ze to żadne wzmocnienie w ogóle maja o czym kolwiek pojęcie? Czy wy wiecie wy wiecie co to jest River Plate, kto tam gra ? Ten chłopak zagrał tam sporo meczy, a miał ogromna konkuręcie. wiecie jaki jest poziom w Argentynie? Na miłośc boską ten chłopak grał Copa Libertadores. Był na mistrzostwch świata i nie jako statysta jak ten z Legi tylko grał 5 meczy. On ma zaledwie...21 lat, a cv aż niewyobrażalne jak na Polskie warunki. Ocknijcie se jęśli by donasz taki gracz przyszedł było by to wielkie wydażenie.
O ile sobie przypominam,to ktoś w tym temacie uznał,ze z początku będzie grał w ME
Pewnie menedżer powiedział mu na zachętę : wiesz co, jest taka zadupiowa liga w Europie,i klub,który chce Cię widzieć w swojej drugiej drużynie - a Ty wchodzisz czasem na boisko mając dwadzieścia lat w River Plate,powołują Cie do młodzieżówki Argentyny,strzelasz bramki na MMŚ - przenoś sie tam,nikt nam łaski robił nie będzie Mój Boże,jakież rozeznanie macie w temacie futbolu I tylko żeby coś pisać...
You'll never know...
Odpowiedz cytując