Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29889
Stary 18.07.2010, 11:11
Tak czytam posty na temat tego Argentyńczyka i zastanawia mnie czy ci co uważają ze to żadne wzmocnienie w ogóle maja o czym kolwiek pojęcie? Czy wy wiecie wy wiecie co to jest River Plate, kto tam gra ? Ten chłopak zagrał tam sporo meczy, a miał ogromna konkuręcie. wiecie jaki jest poziom w Argentynie? Na miłośc boską ten chłopak grał Copa Libertadores. Był na mistrzostwch świata i nie jako statysta jak ten z Legi tylko grał 5 meczy. On ma zaledwie...21 lat, a cv aż niewyobrażalne jak na Polskie warunki. Ocknijcie se jęśli by donasz taki gracz przyszedł było by to wielkie wydażenie.
Odpowiedz cytując