Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Birsa
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Wisła BRONOWICE
Offline
#
17199
18.07.2010, 11:10
Na jakiej ulicy w Krakowie znajduje się to cuś
http://photoriddle.pl/fotokrakow/img...d-esogp4bz.jpg
Z góry dzięki.
Ostatnio edytowane przez Birsa : 18.07.2010 o godz. 11:16.
Birsa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Birsa
Znajdź inne posty napisane przez Birsa