Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
29888
18.07.2010, 11:10
http://www.goal.com/en/news/1784/sou...file-argentina
Tłumaczcie forumowicze
Rios wydaję się być dobrym transferem, jeszcze jest pytanie za ile go możemy mieć ? Coś słabo jest wyceniony na zakazanej stronie bo tylko na 500 tys ojro
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09