Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12456
Stary 18.07.2010, 11:02
Travaux napisał(a):Wyświetl post
Czy tylko ja uważam, że najlepiej byłoby gdyby trybuna ab była poprostu niebieska jak "E"?
Ja również popieram i mam nadzieję że nikomu nie przyjdzie do głowy robienie jednej wielkiej sraczki na stadionie czyli tworzenia jakichś napisów lub panoram
Odpowiedz cytując