Travaux napisał(a):

|
Czy tylko ja uważam, że najlepiej byłoby gdyby trybuna ab była poprostu niebieska jak "E"?
|
Ja również popieram i mam nadzieję że nikomu nie przyjdzie do głowy robienie jednej wielkiej sraczki na stadionie czyli tworzenia jakichś napisów lub panoram