Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12455
Stary 18.07.2010, 11:00
Szachownica jak na C. Co my jesteśmy Ruch, Lech czy i Chelsea, żeby mieć same niebieskie krzesełka. Przesadzacie z tym niebieskim kolorem... Młyn jest zawsze na czerwono ubrany, czyli kolorem przewodnim jest czerwony, a nie niebieski jak ww. zespołach... Cała czerwona trybuna też nie, ponieważ każda trybuna byłaby inna. Tylko SZACHOWNICA.
Odpowiedz cytując