|
No więc co do Paljicia to dobrze że przyszedł zawsze to konkurencja do składu, co do trafności pozyskania go kolejne mecze zweryfikują jego umiejętności. Co do Riosa--- póki co jest na testach medycznych i wydaje się że blisko jest jego pozyskanie i w sumie będzie to dobra decyzja - młody , perspektywiczny takich nam trzeba. Wreszcie zaczyna się coś dziać w polityce transferowej...
|