|
Jak dla mnie 3 możliwości : 1) taka sama szachownica jak na wschodniej ale beż żadnych napisów
2) Trybuna cała niebieska
3) Trybuna cała czerwona
Wszelkie pomysły "skyline" Wawelu lub twarzy Reymana uważam za co najmniej chore,na Legii był podobny pomysł i zrezygnowano z niego.Pomyślcie,skoro na tak dbającym o szczegóły stadionie z tego zrezygnowano to jak by to u nas wyglądało ? Skończyło by się na (z całym szacunkiem) buźce LOL albo LOL2...
|