Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12454
Stary 18.07.2010, 10:50
Jak dla mnie 3 możliwości : 1) taka sama szachownica jak na wschodniej ale beż żadnych napisów
2) Trybuna cała niebieska
3) Trybuna cała czerwona

Wszelkie pomysły "skyline" Wawelu lub twarzy Reymana uważam za co najmniej chore,na Legii był podobny pomysł i zrezygnowano z niego.Pomyślcie,skoro na tak dbającym o szczegóły stadionie z tego zrezygnowano to jak by to u nas wyglądało ? Skończyło by się na (z całym szacunkiem) buźce LOL albo LOL2...
Odpowiedz cytując