Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Kowal!
Senior Member
Od: 12.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
12453
18.07.2010, 10:47
całe A i B na niebiesko ... przynajmniej te wszystkie majstry od 5 boleści nie będą mieli aż tak dużych problemów z wyliczeniami ... C się prezentuje fajnie, ale tylko na wizualizacji. Nie róbmy nic na siłę ...
Kowal!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kowal!
Znajdź inne posty napisane przez Kowal!