Maciuś napisał(a):

|
Wystarczy ze rzucimy haslo "szukamy nastepcy Sobola" i juz na testy zjedzie sie chmara robactwa z calego swiata.
|
No przeciez 2 juz jest - Afsarli i ten caly Elias. 3 dzien juz w Krakowie jest a jak nie bylo informacji kto to, tak dalej nie ma. Chociaz szczerze powiedziawszy mysle, ze to nawet dobrze swiadczy. Do tej pory sprawdzany byl szrot, ale pozniej zamiast tego szrotu przychodzil na ta sama pozycje calkiem niezly zawodnika. Tak moze i bedzie w przypadku defensywnego pomocnika.
A co do Diaza to trzeba sie zastanowic co robic dalej - ma kontrakt jeszcze rok. Albo podpisujemy nowy, albo go trzeba sprzedac.