Tarann napisał(a):

A czy ja odnosiłem się do tego Rios ma go posadzić na lawie?
Pisałeś żeby oddzielić aspekt sportowy od osoby nie moja wina że oby dwie sprawi są na takim samym poziomie czyli żenującym.
|
Kolego - wyrywasz z kontekstu moją wypowiedź która była polemiką z kolegą snyrting na temat wkładania niechęci do Małego w każdą wypowiedź. Nawet pozyskanie nowego kopacza Riosa posłużyło żeby chłostnąć Patryka.
Natomiast Ty używasz jednego wyciętego zdania z kontekstu (całej mojej wypowiedzi) jako narzędzia żeby kogoś (mnie) przykąsać - nie wiem po co? Chcesz o czymś popisać do mnie. Pisz na priw a nie zaśmiecaj
