Należy zwrócić uwagę, na konkurencje jaka nam się robi w ataku. Wiadomo, miejsca są dwa, a kandydatów do gry jest (zakładając oczywiście, że kontrakt z Riosem zostanie podpisany), pięciu, a nawet sześciu bo Paljic też może grać w ataku. Także trzech z piątki Brożek, Zurawski, Boguski, Małecki, Rios będzie siedzieć.
I o to właśnie chodzi! Musi być konkurencja, może zdopinguje ona przykładowo lenia Brożka do trochę większej pracy w meczach, na treningach i przyczyni się do poprawy naszej gry. Teraz każdy piłkarz formacji ofensywnej będzie wiedział, że musi zapi*****ć, bo jak nie to już jest kolejny na jego miejsce, a wiadomo wejściówki małe nie są. Bardzo dobry ruch zarządu, mimo wszystko myślę, że to już koniec wzmocnień w ataku, bo w sumie nie są już one niepotrzebne, jest on zdecydowanie naszą najsilniejszą formacją, z wieloma klasowymi piłkarzami
