Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29878
Stary 18.07.2010, 10:30
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A co do ma wspólnego z tym że Rios akurat jego ma posadzić na ławkę Skoro grają na innych pozycjach Łobo Patryka posadził na ławkę tylko że się akurat rozchorował pechowo i dlatego tylko grał Małecki na Litwie.

Przecież każdy wie że Małecki jest teraz w słabej formie i dlatego Henry stawia na Wojtka. Tak powinno być. Ale nie każdy jest tak zawzięty na Patryka, że nawet jak sprowadzą (przykład) Chaveza to napisze jak co po niektórzy "dobrze, posadzi Małego na ławce" - nie wiesz o co mi chodzi czy udajesz?

Patryk jest bez formy - ławka. Ale mało prawdopodobne że akurat Rios czy Paljić go tam posadzą bo grają na innych pozycjach. Na razie robi to Łobo (pomijam przeziębienie które miał)

PS
A czy Kirm albo kilku innych było wiosną lepszych od Małeckiego? Owszem jeden gol ale miał też kilka asyst.

A czy ja odnosiłem się do tego Rios ma go posadzić na lawie?

Pisałeś żeby oddzielić aspekt sportowy od osoby nie moja wina że oby dwie sprawi są na takim samym poziomie czyli żenującym.
Odpowiedz cytując