Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29873
Stary 18.07.2010, 10:26
tak się zastanawiam... czemu Sobol nie ma jeszcze zmiennika (bo wszyscy wiemy, że wieczny nie będzie) w postaci młodego utalentowanego zawodnika, który mógłby się przy nim uczyć i ogrywać... nie rozumiem tego... młody miałby szansę podglądać jednego z najlepszych defensywnych pomocników w kraju... przeraża mnie nasza polityka kadrowa...
Odpowiedz cytując