|
tak się zastanawiam... czemu Sobol nie ma jeszcze zmiennika (bo wszyscy wiemy, że wieczny nie będzie) w postaci młodego utalentowanego zawodnika, który mógłby się przy nim uczyć i ogrywać... nie rozumiem tego... młody miałby szansę podglądać jednego z najlepszych defensywnych pomocników w kraju... przeraża mnie nasza polityka kadrowa...
|