Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29871
Stary 18.07.2010, 10:21
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Aspekt sportowy obserwowałem całą zeszłą rundę (1 gol ) i w ostatnim meczu w którym miał\powinien orać nawet z pługiem przyczepionym do pleców.
A co do ma wspólnego z tym że Rios akurat jego ma posadzić na ławkę Skoro grają na innych pozycjach Łobo Patryka posadził na ławkę tylko że się akurat rozchorował pechowo i dlatego tylko grał Małecki na Litwie.

Przecież każdy wie że Małecki jest teraz w słabej formie i dlatego Henry stawia na Wojtka. Tak powinno być. Ale nie każdy jest tak zawzięty na Patryka, że nawet jak sprowadzą (przykład) Chaveza to napisze jak co po niektórzy "dobrze, posadzi Małego na ławce" - nie wiesz o co mi chodzi czy udajesz?

Patryk jest bez formy - ławka. Ale mało prawdopodobne że akurat Rios czy Paljić go tam posadzą bo grają na innych pozycjach. Na razie robi to Łobo (pomijam przeziębienie które miał)

PS
A czy Kirm albo kilku innych było wiosną lepszych od Małeckiego? Owszem jeden gol ale miał też kilka asyst.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 18.07.2010 o godz. 10:24.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując