Ogryzek napisał(a):

(Oddzielcie aspekt sportowy - grę piłkarza od jego osoby i i zachowania)
|
Problem w tym że go już nawet gra nie broni. Bo niby kiedy zagrał ostatnio jakiś dobry mecz? Nie mówiąc już że nigdy nie zagrał meczu na poziomie o której można by powiedzieć że "sam wygrał nam mecz".