Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29864
Stary 18.07.2010, 10:11
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Podaj mi przykład kto na finansowaniu klubu piłkarskiego zarobił....? Tylko konkretny...bez kasy niema sukcesu każdy to wie...
To nie czas i nie miejsce. Ale tak na szybko:

http://www.bayern.munchen.pl/artykul...-deloitte,5724
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...148?source=rss

ale przede wszystkim polecam to:
http://www.deloitte.com/view/pl_PL/p...42f00aRCRD.htm

A najlepiej sprawdzić wyniki finansowe spółek w KRS

Nie wiem dlaczego Ty i jeszcze kilka (co najmniej) osób wyobrażacie sobie klub piłkarski jako organizację charytatywną, której przyświeca idea sportu, a zbożnym celem jej funkcjonowania jest chwała i sława barw klubowych.

Przykro mi rozczarować, ale to jest spółka prawa handlowego tu chodzi o pieniądze i o wyniki finansowe.

A co do tematu:

Brakowało nam w tym sezonie Jaśka Paulisty - takiego jokera, który wchodząc z ławki jest w stanie zrobić dużo wiatru i zamieszania w obronie rywala. Mam nadzieję że co najmniej takim piłkarzem będzie Pajlić. Osobiście nawet wydaje mi się że może posadzić na ławce paru naszych super zawodników.

Z kolei Rios może być bardzo ciekawym wzmocnieniem. Jeżeli się zaaklimatyzuje i przyzwyczai do bardziej fizycznej walki to na pewno sprawi nam sporo radości.
c.d.n.
Odpowiedz cytując