Mar85 napisał(a):

|
Podaj mi przykład kto na finansowaniu klubu piłkarskiego zarobił....? Tylko konkretny...bez kasy niema sukcesu każdy to wie...
|
To nie czas i nie miejsce. Ale tak na szybko:
http://www.bayern.munchen.pl/artykul...-deloitte,5724
http://sport.interia.pl/wiadomosci-d...148?source=rss
ale przede wszystkim polecam to:
http://www.deloitte.com/view/pl_PL/p...42f00aRCRD.htm
A najlepiej sprawdzić wyniki finansowe spółek w KRS
Nie wiem dlaczego Ty i jeszcze kilka (co najmniej) osób wyobrażacie sobie klub piłkarski jako organizację charytatywną, której przyświeca idea sportu, a zbożnym celem jej funkcjonowania jest chwała i sława barw klubowych.
Przykro mi rozczarować, ale to jest spółka prawa handlowego tu chodzi o pieniądze i o wyniki finansowe.
A co do tematu:
Brakowało nam w tym sezonie Jaśka Paulisty - takiego jokera, który wchodząc z ławki jest w stanie zrobić dużo wiatru i zamieszania w obronie rywala. Mam nadzieję że co najmniej takim piłkarzem będzie Pajlić. Osobiście nawet wydaje mi się że może posadzić na ławce paru naszych super zawodników.
Z kolei Rios może być bardzo ciekawym wzmocnieniem. Jeżeli się zaaklimatyzuje i przyzwyczai do bardziej fizycznej walki to na pewno sprawi nam sporo radości.