Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6279
Stary 18.07.2010, 10:06
Wojtek_Lok napisał(a):Wyświetl post
Życzyłbym sobie, by Wisła wreszcie trafiła na skrzydłowego z dobrą szybkością i przebojowością. Ktoś a'la Jasiu Paulista. Brakuje mi takich zrywów po skrzydle, nawet trochę chaotycznych ale czymś trzeba nękać rywali. Bo nawet w meczu ze słabiutkimi Szawlami skrzydła Wisły wyglądały jak u jakiegoś nielota.

Może ten nowy Paljić? Wygląda na takiego, co umie kiwnąć i ma szybkość.
Odpowiedz cytując