Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6278
Stary 18.07.2010, 10:02
Odnośnie Pawełka to nie ma co oceniać jego gry jak na razie. Gość jest po kontuzji która wykluczyła go z kawałka tamtego sezonu i początku okresu przygotowawczego, bezmyślne jest w tym momencie ocenianie jego gry bo pewne jest że nie ma czucia piłki w czym nigdy raczej nie był mocny. Pawełek póki co zapewne będzie pełnił rolę rezerwowego dla Milana i tak być może do wygaśnięcia kontraktu. Chyba że z nim przedłużą a on wróci do pełnej sprawności i będzie rywalizował z Jovaniciem o miejsce w podstawowej 11.
Odpowiedz cytując