qchar90 napisał(a):

|
na mniej znanych stronach o Wiśle wyczytałem że możliwe odejście Pieti albo Diaza, nie wiem czy to prawda, ale koleś ktory tam sie udziala zazwyczaj ma dobre informacje.
|
O Diazie była mowa już dawno, więc jeśli coś to pewnie on... Wg mnie szkoda, bo to bardzo pracowity piłkarz, który łata wiele dziur...