Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29851
Stary 18.07.2010, 09:47
na mniej znanych stronach o Wiśle wyczytałem że możliwe odejście Pieti albo Diaza, nie wiem czy to prawda, ale koleś ktory tam sie udziala zazwyczaj ma dobre informacje.

Odpowiedz cytując