Wyświetl pojedynczy post
_barszczu
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29850
Stary 18.07.2010, 09:47
malkonenci... wieczni...


koleś ma CV prawie identyczne jak Marcelo, gdy do nas przyjeżdżał:
w młodym wieku występy w jednym z czołowych i znanych klubów swojego kraju.

Ktoś napisze, że mało bramek -> gdyby strzelił ich więcej, nie byłby w zasięgu Wisły.

A przypomnijcie mi jeszcze, gdy przychodził Marcelo -> kto wg. brazylijskich serwisów plasował się na samym końcu prawie jeśli chodzi o oceny meczowe stoperów? No kto?

zawodnik z potencjałem, młody, pewnie też chce zrobić karierę w Europie. Takich Wiśle potrzeba!
Odpowiedz cytując