Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29844
Stary 18.07.2010, 09:41
Ja niektóych nie rozumiem nie ma transferów jest żle są transfery też jest żle.Panowie dajmy się nowym pokazać a nie już biadolić
Odpowiedz cytując