Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
29844
18.07.2010, 09:41
Ja niektóych nie rozumiem nie ma transferów jest żle są transfery też jest żle.Panowie dajmy się nowym pokazać a nie już biadolić
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1