Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29843
Stary 18.07.2010, 09:41
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
może już za rok, będzie supergrajkiem, no chyba że przyjdzie jakiś trener a la Skorża, to wtedy piłki będzie widział tylko w górę patrząc...
Hehe... Dlatego właśnie uważam, że zgrupowanie powinno być odbyć się w Ghanie. Jak widziałem, że Afrykańczycy potrafią grać tak ładnie po ziemi i z pierwszej piłki to z jednej strony ręce składały się do oklasków a drugiej robiłem się troszkę smutny. Wisełka ostatni mecz w którym grała po ziemi i z pierwszej piłki to był rewanż z Lazio... Do takiej Ghany teraz to mamy lata świetlne...
Odpowiedz cytując