|
Jedna rzecz mi sie podoba z tym Argentynczykiem.
Chlopak ma 21 lat i gra w swoim klubie a nie jest jakims wyrzutkiem ktory co pol roku jest wypozyczany do innego klubu.
Zadebiutowal w River w wieku 18 lat -jak dla mnie sprawa niezla.
Wiadomo ze pewnie tam gdzies jest jakims 4 napastnikiem.
Ktos pisal ze zagral 30 przeszlo meczy i strezlil 3 bramki tylko nikt nie wiem w jakim rozmiarze czasowym.
On jakby nie bylo nie jest tam podstawowym zawodnikiem.
Ale skoro gral w takim klubie w mlodym jakby nie bylo wieku -cos musi umiec.
Moze byc naprawde niezlym transferem.
Wole zawodnika z CV majacego jeden klub wpisany a nie w tym wieku z 5 ...
|