Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29840
Stary 18.07.2010, 09:39
Jedna rzecz mi sie podoba z tym Argentynczykiem.
Chlopak ma 21 lat i gra w swoim klubie a nie jest jakims wyrzutkiem ktory co pol roku jest wypozyczany do innego klubu.
Zadebiutowal w River w wieku 18 lat -jak dla mnie sprawa niezla.
Wiadomo ze pewnie tam gdzies jest jakims 4 napastnikiem.

Ktos pisal ze zagral 30 przeszlo meczy i strezlil 3 bramki tylko nikt nie wiem w jakim rozmiarze czasowym.
On jakby nie bylo nie jest tam podstawowym zawodnikiem.

Ale skoro gral w takim klubie w mlodym jakby nie bylo wieku -cos musi umiec.

Moze byc naprawde niezlym transferem.
Wole zawodnika z CV majacego jeden klub wpisany a nie w tym wieku z 5 ...
Odpowiedz cytując