Mrsnh napisał(a):

|
a kogo ty oczekiwales? Messiego? co za ludzie. Dla mnie to bardzo ciekawa informacja.
|
Napisze to tylko raz, bo już mi się takie denne odpowiedzi przejadły.
Otóż pomiędzy gwiazdami futbolu a gościami z zerowym CV ( ten akurat tak źle nie wygląda, chociaż klękać też nie ma przed czym ) istnieje tzw. szara strefa. Są w niej napastnicy może nie wybitni, ale tacy którzy strzelili w swojej profesjonalnej karierze więcej niż dwie bramki. Przydatność do zespołu napastnika rozlicza się właśnie tak - z bramek i asyst. To, że ma 21 lat będzie bez znaczenia, jeśli gość nie będzie w stanie wcelować między słupki a poprzeczkę.
Tak naprawdę nie ma co jednak dywagować - 21 lat to jeszcze całkiem młody wiek jak na napastnika, może się rozegrać. To, co budzi obawy - wątpię, aby ktoś od nas go dłużej obserwował.
Niemniej - ten akurat transfer na papierze wygląda nieźle.