Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29824
Stary 18.07.2010, 09:21
Mrsnh napisał(a):Wyświetl post
a kogo ty oczekiwales? Messiego? co za ludzie. Dla mnie to bardzo ciekawa informacja.
Napisze to tylko raz, bo już mi się takie denne odpowiedzi przejadły.

Otóż pomiędzy gwiazdami futbolu a gościami z zerowym CV ( ten akurat tak źle nie wygląda, chociaż klękać też nie ma przed czym ) istnieje tzw. szara strefa. Są w niej napastnicy może nie wybitni, ale tacy którzy strzelili w swojej profesjonalnej karierze więcej niż dwie bramki. Przydatność do zespołu napastnika rozlicza się właśnie tak - z bramek i asyst. To, że ma 21 lat będzie bez znaczenia, jeśli gość nie będzie w stanie wcelować między słupki a poprzeczkę.

Tak naprawdę nie ma co jednak dywagować - 21 lat to jeszcze całkiem młody wiek jak na napastnika, może się rozegrać. To, co budzi obawy - wątpię, aby ktoś od nas go dłużej obserwował.

Niemniej - ten akurat transfer na papierze wygląda nieźle.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.07.2010 o godz. 09:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując