Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29819
Stary 18.07.2010, 09:17
No Panowie, wstaję rano, patrzę, a tutaj niespodzianki. Bardzo pozytywnie można ocenić poczynania naszego klubu w okienku transferowym, tym bardziej, że zapowiadają się kolejne transfery. Będzie dobrze
Odpowiedz cytując