|
Ciekawy, perspektywiczny piłkarz, choć pewnie aklimatyzacja mu trochę czasu zajmie, i pewnie częściej w tym sezonie będzie grywał w ME niż w pierwszej drużynie. Ale może już za rok, będzie supergrajkiem, no chyba że przyjdzie jakiś trener a la Skorża, to wtedy piłki będzie widział tylko w górę patrząc...
P.s. Ale żeby się aż tak jarać, to sorki...
Ostatnio edytowane przez Chesteroski : 18.07.2010 o godz. 09:19.
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!
Kasperczak trzymaj się!!!
|