Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29817
Stary 18.07.2010, 09:16
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Ja się pytam gdzie się podziało ok 5 mln euro ze sprzedaży Marcelo i Głowackiego oraz kasa z kontraktów Alvareza, Ba, Jopa, Juszczyka. Ok kupilismy Jovanicia za ok. 400 tyś euro i Bunozę czyli 800 tyś plus Czikos. Doliczając kontrakty to wychodzi ok pewnie 1,5 mln euro. Więc gdzie reszta, czemu niekupujemy perspektywicznych graczy takich jak Milinkovic. Przecież na nim można tylko zarobić...ale po co lepiej oszczędzić...jak zwykle zarząd nas okłamał bo miały być gotówowe transfery a tu szukają za free...

Twoim zdaniem klub to tylko piłkarze i kasa na ich pensje ? Przeanalizuj ile pieniędzy muszą sobie zarezerwować na ten sezon na wynagrodzenia osób które będą pracować w KLUBIE plus wszystko co jest związane z NORMALNYM funkcjonowaniem klubu. Myślisz że działania marketingowe takie jak np. robi Legia w sprawie stadionu to nic nie kosztują ? Później płakałbyś że nic nie robią .... ehhh ludzie pomyślcie dwa razy zanim coś napiszecie. To jest real a nie kolejna FIFA na konsolę ...
Odpowiedz cytując