|
Andres Rios to bardzo ciekawy zawodnik. W młodzieżówce Argentyny ogórki nie grają. Poza tym jest już jako tako ograny i to nie byle gdzie bo w River. Brożek chyba miał podobny bilans ligowy w tym wieku tak więc możemy mieć z niego sporo pociechy. Myślę, że sprowadzanie tego typu graczy to dobry kierunek. Południowo amerykańska technika i finezja to coś czego potrzebuje teraz nasza formacja ofensywna.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|