Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29814
Stary 18.07.2010, 09:16
http://www.youtube.com/watch?v=48DXe...eature=related
Wywiad z nim, jak ktos zna hiszpanski to moglby przetlumaczyc.

A ma ktos jakies informacje ile gral? Bo jak wchodzil na 5 minut w kazdym meczu to ciezko oczekiwac bramki w kazdym wystepie. Reprezentacja Argentyny - to brzmi dumnie!
Odpowiedz cytując