http://www.youtube.com/watch?v=48DXe...eature=related
Wywiad z nim, jak ktos zna hiszpanski to moglby przetlumaczyc.
A ma ktos jakies informacje ile gral? Bo jak wchodzil na 5 minut w kazdym meczu to ciezko oczekiwac bramki w kazdym wystepie. Reprezentacja Argentyny - to brzmi dumnie!