AS82 napisał(a):

rzeczywiscie spadlem z krzesla z wrazenia
|
a co ty Higuaina chciales?

Transfer Palica to dla mnie nie porozumienie , ale ten argentycznyk naprawde robi wrazenie ... Mlodziezowy reprezentant Argentyny , strzela juz bramki w Argentynskiej lidze , ktora jest jedna z najlepszych na swiecie , wiec kogo ty oczekiwales w Wisle?