Wyświetl pojedynczy post
JarekTSW
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29813
Stary 18.07.2010, 09:13
AS82 napisał(a):Wyświetl post
rzeczywiscie spadlem z krzesla z wrazenia
a co ty Higuaina chciales? Transfer Palica to dla mnie nie porozumienie , ale ten argentycznyk naprawde robi wrazenie ... Mlodziezowy reprezentant Argentyny , strzela juz bramki w Argentynskiej lidze , ktora jest jedna z najlepszych na swiecie , wiec kogo ty oczekiwales w Wisle?
Odpowiedz cytując