Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6277
Stary 18.07.2010, 09:09
Życzyłbym sobie, by Wisła wreszcie trafiła na skrzydłowego z dobrą szybkością i przebojowością. Ktoś a'la Jasiu Paulista. Brakuje mi takich zrywów po skrzydle, nawet trochę chaotycznych ale czymś trzeba nękać rywali. Bo nawet w meczu ze słabiutkimi Szawlami skrzydła Wisły wyglądały jak u jakiegoś nielota.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując