|
Życzyłbym sobie, by Wisła wreszcie trafiła na skrzydłowego z dobrą szybkością i przebojowością. Ktoś a'la Jasiu Paulista. Brakuje mi takich zrywów po skrzydle, nawet trochę chaotycznych ale czymś trzeba nękać rywali. Bo nawet w meczu ze słabiutkimi Szawlami skrzydła Wisły wyglądały jak u jakiegoś nielota.
|