Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29810
Stary 18.07.2010, 09:09
klubus napisał(a):Wyświetl post
Taki troszke niski a sprzydałby się napastnik który powalczyłby o górne piłki no ale zobaczymy
O ile dobrze pamiętam - kończymy z "dzidą" jako podstawowym sposobem tworzenia akcji podbramkowych. Tak więc nie mam pewności, czy nadal potrzebujemy centra - wróć, wysokiego napastnika do zgrywania piłek. Wiadomo, "taran" zawsze się przyda, ale tacy zawodnicy są naprawdę w cenie.
Wystarczy, żeby strzelał bramki - będzie dobry, to nawet ustawią taktykę pod niego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując