klubus napisał(a):

|
Taki troszke niski a sprzydałby się napastnik który powalczyłby o górne piłki no ale zobaczymy
|
O ile dobrze pamiętam - kończymy z "dzidą" jako podstawowym sposobem tworzenia akcji podbramkowych. Tak więc nie mam pewności, czy nadal potrzebujemy centra - wróć, wysokiego napastnika do zgrywania piłek. Wiadomo, "taran" zawsze się przyda, ale tacy zawodnicy są naprawdę w cenie.
Wystarczy, żeby strzelał bramki - będzie dobry, to nawet ustawią taktykę pod niego.