|
Ja się pytam gdzie się podziało ok 5 mln euro ze sprzedaży Marcelo i Głowackiego oraz kasa z kontraktów Alvareza, Ba, Jopa, Juszczyka. Ok kupilismy Jovanicia za ok. 400 tyś euro i Bunozę czyli 800 tyś plus Czikos. Doliczając kontrakty to wychodzi ok pewnie 1,5 mln euro. Więc gdzie reszta, czemu niekupujemy perspektywicznych graczy takich jak Milinkovic. Przecież na nim można tylko zarobić...ale po co lepiej oszczędzić...jak zwykle zarząd nas okłamał bo miały być gotówowe transfery a tu szukają za free...
|