fialo napisał(a):

No ładnie, szkoda tylko że jak na napastnika to zbyt wielu goli nie ukluł
|
Jakby w River strzelił przynajmniej 10 bramek w sezonie to pewnie byśmy mogli o nim co najwyżej pomarzyć.
A i jak kolega wyżej napisał na filmikach jest inny Rios.