Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29807
Stary 18.07.2010, 09:07
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Odjebałem Znaleziony na YT tutaj jego reklama : http://www.youtube.com/watch?v=yBTCQ...eature=related
i dwie czesci w powiazanych
To nie jest on. Tylko inny 27 letni kolo który także gra w lidze Argentyńskiej i ma takie same imię i nazwisko.
Ostatnio edytowane przez Snow : 18.07.2010 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując