Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29801
Stary 18.07.2010, 09:00
AS82 napisał(a):Wyświetl post
rzeczywiscie spadlem z krzesla z wrazenia
Może szału nie ma, ale fajnie że Wisła spróbowała odpowiedzieć na transfery Mezengi i Cabrala, kupując bardzo podobnego do nich zawodnika. Czyli młodego zawodnika wychowanego w jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w Ameryce Południowej, czy nawet na świecie. Co więcej, Rios jest aktualnym reprezentantem Argentyny U-20. Bardzo dobry kierunek, strasznie jestem ciekaw jak cała trójka da sobie radę w naszej lidze.
Odpowiedz cytując