AS82 napisał(a):

rzeczywiscie spadlem z krzesla z wrazenia
|
Może szału nie ma, ale fajnie że Wisła spróbowała odpowiedzieć na transfery Mezengi i Cabrala, kupując bardzo podobnego do nich zawodnika. Czyli młodego zawodnika wychowanego w jednej z najlepszych szkółek piłkarskich w Ameryce Południowej, czy nawet na świecie. Co więcej, Rios jest
aktualnym reprezentantem Argentyny U-20. Bardzo dobry kierunek, strasznie jestem ciekaw jak cała trójka da sobie radę w naszej lidze.