Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29791
Stary 18.07.2010, 08:55
Tak jak mówiłem , znowu transfer zawodnika o którym media nie dyskutowały 2 tygdonie ! Tak trzymać Wisełka! Myśle że na tego napastnika ludzie nie będa tak narzekać jak na Dragona . ;p
Odpowiedz cytując