Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29790
Stary 18.07.2010, 08:54
Tym bardziej ze mówiłem kilka tygodni wczesnie za co dostałem bana z Wisła sciagnie Dwóch graczy klasowych i jednego średnego i jak na razie mamy średniekgo teraz Hondurann i jescze ktos i gitara
Odpowiedz cytując