Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
Od: 04.2010
Offline
#
29790
18.07.2010, 08:54
Tym bardziej ze mówiłem kilka tygodni wczesnie za co dostałem bana z Wisła sciagnie Dwóch graczy klasowych i jednego średnego i jak na razie mamy średniekgo teraz Hondurann i jescze ktos i gitara
pcpcpc
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pcpcpc