Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
29785
18.07.2010, 08:50
Na 60% Chavez albo jakiś stary polak jak Marcin Żewłakow, co chce pograć w piłkę w kraju ale nikogo na niego nie stać, albo coś w tym stylu ;/
anthony09
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anthony09
Znajdź inne posty napisane przez anthony09