Wy¶wietl pojedynczy post
Maciu¶
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29782
Stary 18.07.2010, 08:49
Cannavaro napisał(a):Wy¶wietl post
Wisła Kraków "Jeszcze jakieś 15 minut. Bądźcie gotowi ;-)"
Alez emocje
Jesli to bedzie ten Hondurianin to czapki z glow.
Odpowiedz cytuj±c