Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29781
Stary 18.07.2010, 08:49
tedi100 napisał(a):Wyświetl post
Wisła napisała na Facebooku:
"

Mamy nadzieję, że już wstaliście, bo poranki też lubią przynosić dobre informacje!"
Liczyłbym dzisiaj na Chaveza i już można powiedzieć, że skład zaczyna jakoś wyglądać
Odpowiedz cytując