Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
29781
18.07.2010, 08:49
tedi100
napisał(a):
Wisła napisała na Facebooku:
"
Mamy nadzieję, że już wstaliście, bo poranki też lubią przynosić dobre informacje!"
Liczyłbym dzisiaj na Chaveza i już można powiedzieć, że skład zaczyna jakoś wyglądać
kozuba92
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kozuba92