Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6276
Stary 18.07.2010, 08:45
No OK, ale wraca po ciezkiej kontuzji. Mial sie rzucac jak szczerbaty na suchara na kazda pilke i ryzykowac odnowienie urazu? Nie jest wybitny, ale pewien poziom prezentuje. Teraz pierwszym bramkarzem jest Jovanic, Mario jeszcze pewnie powalczy i raczej w zimie odejdzie.
Odpowiedz cytując