|
No OK, ale wraca po ciezkiej kontuzji. Mial sie rzucac jak szczerbaty na suchara na kazda pilke i ryzykowac odnowienie urazu? Nie jest wybitny, ale pewien poziom prezentuje. Teraz pierwszym bramkarzem jest Jovanic, Mario jeszcze pewnie powalczy i raczej w zimie odejdzie.
|