Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka
Offline
#
29778
18.07.2010, 08:43
jak by był z klubu to nie było by takiego podniecenia wśród redaktorów oficjalnej...
You'll Never Walk Alone!
tedi100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedi100
Odwiedź stronę domową użytkownika tedi100!
Znajdź inne posty napisane przez tedi100