tedi100 napisał(a):

Wisła napisała na Facebooku:
"
Mamy nadzieję, że już wstaliście, bo poranki też lubią przynosić dobre informacje!"
|
Hmmm... abstrahując czego ta informacja ma dotyczyć (pewnie Chavez), podoba mi się, jak Wisła zaczęłą podgrzewać atmosferę używając nowoczesnych kanałów komunikacji.Może doczekamy się w końcu sensownego działu marketingu.