Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29775
Stary 18.07.2010, 08:31
tedi100 napisał(a):Wyświetl post
Wisła napisała na Facebooku:
"

Mamy nadzieję, że już wstaliście, bo poranki też lubią przynosić dobre informacje!"
Hmmm... abstrahując czego ta informacja ma dotyczyć (pewnie Chavez), podoba mi się, jak Wisła zaczęłą podgrzewać atmosferę używając nowoczesnych kanałów komunikacji.Może doczekamy się w końcu sensownego działu marketingu.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując