Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29774
Stary 18.07.2010, 08:25
Wydaje mi się że to może być drugi Paulista.
Ale nie ma co sie podniecać też takim filmikiem, bo z kilku lat gry to kilka minut filmu można każdemu zrobić. Takiemu Łobodzińskiemu też raz na rok wyjdzie drybling. Zobaczymy tak gdzies po kilku meczach czy jest coś wart.
Odpowiedz cytując