|
Wydaje mi się że to może być drugi Paulista.
Ale nie ma co sie podniecać też takim filmikiem, bo z kilku lat gry to kilka minut filmu można każdemu zrobić. Takiemu Łobodzińskiemu też raz na rok wyjdzie drybling. Zobaczymy tak gdzies po kilku meczach czy jest coś wart.
|