Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tedi100
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: Wieliczka
Offline
#
29773
18.07.2010, 08:22
Wisła napisała na Facebooku:
"
Mamy nadzieję, że już wstaliście, bo poranki też lubią przynosić dobre informacje!"
You'll Never Walk Alone!
tedi100
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tedi100
Odwiedź stronę domową użytkownika tedi100!
Znajdź inne posty napisane przez tedi100